Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
57.14%
4 57.14%
Pewnie kupię
14.29%
1 14.29%
Może kupię
0%
0 0%
Raczej nie
14.29%
1 14.29%
Kijem tego nie tknę!
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KAWABATA Shiki] Sora wo kakeru yodaka
#1
[Obrazek: 13100.jpg][Obrazek: 13101.jpg]

Tytuł: Uchuu o Kakeru Yodaka
Autor: Shiki Kawabata
Wydawca: Shueisha
Gatunek: dramat, fantasy, psychologiczne, romans, shojo
Ilość tomów: 3
Status: zakończona

Opis: Ayumi ma idealne życie: jest piękna, ma dużo przyjaciół i nawet Shiro, chłopak, w którym się podkochiwała, chce się z nią spotkać. Lecz szczęście szybko mija. Ayumi odbiera telefon od Zenko, brzydkiej, nielubianej dziewczyny. Zenko znajduje się na dachu i chce skoczyć. Ayumi chce ją powstrzymać przed samobójstwen, lecz Zenko chce tylko, by Ayumi na nią spojrzała. I skacze.

Gdy Ayumi się budzi, czuje, że coś jest nie tak, jak powinno. Dlaczego wszyscy zwracają się do niej Zenko? Zamieniła się ciałami z tą dziewczyną! Gdy chce porozmawiać o tym z Zenko i próbuje ją przekonać, by proces odwróciły, Zenko tylko się śmieje. Okazuje się, że już dawno planowała odebrać Ayumi wszystko, czyli wygląd, popularność i ukochanego. Wygląda na to, że brzydka dziewczyna ma również paskudny charakter. Gdy Ayumi próbuje komuś innemu opowiedzieć prawdę, słowa nie docierają do słuchacza. Czy ktoś mimo wszystko pozna zmianę?

[Obrazek: 13102.jpg]

Moja opinia: Opowieść jest bardzo ciekawie przedstawiona. Relacje Ayumi i Zenko z chłopakami będą skomplikowane. Postacie mają ciekawe charaktery. Kto by pomyślał, że ofiara mobbingu ma zły charakter i o sposobie, w który Shiro zareaguje na zmianę charakteru Ayumi. Kreska również mi się podoba.

Druga wersja okładek wygląda tak:
[Obrazek: rouge-eclipse-tmp.png]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości