Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
50.00%
4 50.00%
Pewnie kupię
25.00%
2 25.00%
Może kupię
12.50%
1 12.50%
Raczej nie
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Hakuri] Sachi-iro no One Room
[Obrazek: 41p87FcnQFL._SX349_BO1,204,203,200_.jpg] [Obrazek: DNxO368UEAAKvrF?format=jpg&name=small]

Tytuł: Sachi-iro no One Room
Alternatywne tytuły: Color of Happyness
Autor: Hakuri
Wydawnictwo: Square Enix
Tomy: 4+
Rodzaj: dramat, psychologiczne, romans, życie codzienne

Opis: Pewnego razu znika 14-letnia dziewczyna. Wszystko wskazyje na porwanie. Między porywaczem a uprowadzoną nawiązuje się nić porozumienia. Dziewczyna chce spędzić życie z młodzieńcem. Jakie miał on powody, by ją porwać? Jakie sekrety skrywa ich przeszłość? Jak rozwinie się ich relacja?

Spoiler: Ona próbuje uciec od rodziców, którzy się nad nią znęcają. Chłopak widoczny na okładkach jest jej stalkerem. Oferuje jej pomoc i zaprasza do swojego mieszkania. On uważa, że ją porwał, ale dziewczyna tego tak nie odczuwa i się mu oświadcza pod warunkiem, że popełnią zbiorowe samobójstwo, gdy zostaną złapani.

Moja opinia: Okładki mnie zaintrygowały, więc postanowiłąm zapoznać się z tytułem. Pomysł mi się podoba. Jestem ciekawa, czy atmosfera będzie się robiła z ciągiem historii bardziej ponura i czy będzie happy end.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Ciekawie się zapowiada
Mangi nie znam, ale opis i okładki mnie zachęcają plus mała liczba tomów, więc jestem na tak.
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Największa wada - nie da się kupić -_- aaa ups to to jest spora wada.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości