Ankieta: Czy interesuje cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
62.50%
5 62.50%
Pewnie kupię
25.00%
2 25.00%
Może się skuszę
0%
0 0%
Raczej nie
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Tokokura Miya] Life Senjou no Bokura
#1
[Obrazek: 51MSxUXziuL.jpg]
Autor: Tokokura Miya
Gatunek: Dramat, Romans, Okruchy Życia, Yaoi
Rok wydania: 2016
Liczba tomów: 1
Status: Zakończone
Wydawca: Hanaoto

Opis: Poważny Ito i dziecinny Nishi spotkali się przypadkiem podczas powrotu ze szkoły, grając w białą linię. Zakochującego się Ito sfrustrował fakt, iż spotykają się wyłącznie na białej linii i niespodziewanie pocałował Nishiego.
Od liceum, poprzez uniwersytet, aż do dorosłości... Niezwykle poruszająca historia, opowiadająca o życiu dwóch, zakochanych w sobie mężczyzn ze stałymi uczuciami w zmieniającej się rzeczywistości.

Własna opinia: Moim zdaniem manga jak najbardziej warta uwagi, no i też wydania. Jest przepełniona zarówno radosnymi, jak i tymi smutnymi momentami, które mocno chwytają czytelnika za serducho. Historia opisuje życie dwóch bohaterów, zmagających się z różnymi życiowymi problemami aż do śmierci. Pokazane jest w niej również, jak powoli ulegają zmianie i poddają się starości. Co do kreski, przyjemna dla oka i dopasowana do klimatu mangi. Dorzucę jeszcze, że humoru też tam nie brakuje.
Podsumowując, świetny tytuł i bardzo ciepło zapraszam do zerknięcia na niego w wolnej chwili. Osobiście się nim zainteresowałam widząc wysokie notowania w popularności/sprzedaży na cdjapan, co można tutaj uwzględnić jako wielki plus :^^) Jak w Japonii dobrze się sprzedało to i u nas też powinno.
#2
Bardzo fajny, przyjemny tytuł. Na końcu można nawet uronić łzę. Lubię, kiedy poznajemy historię bohaterów nie tylko z ich młodości, ale i z całego życia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości