Ankieta: CZY TEN TYTUŁ CIĘ INTERESUJE?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
50.00%
8 50.00%
Pewnie kupię
6.25%
1 6.25%
Może się skuszę
12.50%
2 12.50%
Raczej nie
12.50%
2 12.50%
Kijem tego nie tknę!
18.75%
3 18.75%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Koogi] Killing Stalking
[Obrazek: 933d2601bd3c08989d6255775cba670f7a89d25f_128.jpg]
Autor: Koogi
Gatunek: BL, horror, dramat, manhwa, webtoon
Liczba tomów: 2 sezony, mają być 4
Oryginalny wydawca: Lezhin.com
Status: trwający

Opis: Yoon Bum to chudy, cichy chłopiec, który podkochuje się w jednym z najbardziej popularnych i przystojnych chłopaków w szkole, Sangwoo. Yoon Bum ma obsesję na punkcie Sangwoo i pewnego dnia decyduje się wejść do mieszkania Sangwoo. To co zobaczył w środku odbiegało od jego wyobrażenia na temat Sangwoo.

Moja opinia: Ten webtoon jest niesamowicie przerażający, pociągający i wciągający. Kiedy go czytam to jednocześnie nie mogę się oderwać, i nie chce wiedzieć co będzie dalej. Ciężko to wytłumaczyć. Historia naprawdę wciąga, jak dla mnie przedstawia dwie samotne (przy czym, w zupełnie odmienny sposób) osoby, które są dogłębnie skrzywione plamami z przeszłości. Powoli dostajemy coraz więcej informacji dotyczących ich życia, które starają się tłumaczyć nam dlaczego bohaterowie stali się właśnie tacy.

Wiem, że to webtoon, ale gdzieś w odmętach internetu widziałam tomiki z wydaną papierową wersją, choć nie jestem pewna w jakim języku. Moim zdaniem byłoby super, gdyby zostało to wydane w Polsce, wiem, że ma sporą rzeszę fanów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości