Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
51.14%
45 51.14%
Pewnie kupię.
25.00%
22 25.00%
Może się skuszę.
12.50%
11 12.50%
Raczej nie.
6.82%
6 6.82%
Kijem tego nie tknę!
4.55%
4 4.55%
Razem 88 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MOEGI Yuu] Katekyo!
(23-01-2013, 04:17 PM)Haruka napisał(a): Kreska śliczna, ale fabuła tak durna, o bogowie, tak durna! Nie kupiłabym, wolałabym już coś z brzydszą kreską, ale ciekawszą historią.
W końcu ktoś z identycznymi odczuciami co ja Duży uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Raczej na tak, ale nie jako priorytet.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Bardzo, bardzo na tak. <3
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Absolutnie na tak; może i fabuła nie powala na kolana, ale jest niezwykle urocza, zabawna i grzeje serce. Chociaż... jestem pewna, że występowały też wątki bardziej poważniejsze i emocje gdzieniegdzie były silnie odczuwalne! c:
Kreska natomiast jest jedną z moich ulubionych, autorkę i jej pomysły naprawdę lubię. Jest to manga strasznie przeze mnie pożądana (szukam po różnych zagranicznych sklepach internetowych, widzę, że jest i wydrapuję sobie oczy, bo nie mam możliwości jej zakupu ;A;).
Także kupiłabym ją na 1000%! ;3
[...] besides, it's too soon for problems to arise.
Fabuła jest lekka i przyjemna, zrobiona raczej z przymrużeniem oka niż z braku pomysłu na fabułę. I bardzo duży plus ze względu na dużo scen ze wspólnego życia bohaterów i ich wzajemnych codziennych interakcji, jak np. wspólne oglądanie horrorów. Ponieważ brakuje mi takich mang skupiających się nie na dramie (są jakieś, ale tylko parodie dramatu, jak akcja z z sadystyczną rodziną xDD), ale na scenach z życia wziętych <33 Bardzo tak.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
A mnie kreska jakoś nie zachwyciła. Ciągle miałam wrażenie, że gdzieś zostały zaburzone proporcje, ale w sumie dotarłam do końca i nawet mi się podobało. Więc na tak, ale nie żebym jakoś pragnęła bardzo wydania tego tytułu. Myślę, że jest wiele innych, lepszych pozycji.
Em...nie.
No sorry, ale dla mnie ta manga jest trochę...żałosna? Seme jak zwykle zajebiste, uke jak zwykle durne, kreska nie powala, a wszystko tak przewidywalne, że głowa boli.
Mam nadzieję na to, że Kotori zajmie się jakimiś ambitniejszymi tytułami...
Jak dla mnie manga godna polecenia.Mam nadzieje,że będzie polskie wydanie.
Jestem bardzo na TAK! Może nie każda manga musi mieć wysokich lotów fabułę, piękną kreskę i emocjonalnie targać duszę czytelnika... Dla mnie Katekyo! to sympatyczny yaoi i na pewno bym kupiła.
Jestem na tak - nic dodać, nic ująć.
Jestem jak najbardziej na tak.
chcę!
Jak dla mnie manga na jeden raz. A jako, że ten jeden raz mam już za sobą, to bym nie kupiła. Fajna kreska i w zasadzie nic poza tym.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości