Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
57.14%
8 57.14%
Pewnie kupię
14.29%
2 14.29%
Może się skuszę
7.14%
1 7.14%
Raczej nie
7.14%
1 7.14%
Kijem tego nie tknę!
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SAGAMI Waka] Kuchizuke wa Uso no Aji
[Obrazek: 13058.jpg][Obrazek: 13059.jpg]

Gatunek: yaoi, komedia, romans, dramat, yakuza
Autor: Waka Sagami
Liczba tomów: 4 (kontynuowana)
Alternatywna nazwa: Kiss Tastes of Lie
Wydawnictwo: Kaiousha
Opis: Wachi Satoru jest młodym, przystojnym i bogatym biznesmenem. Jednak jego związki z kobietami się rozpadają, ponieważ on się w nie nie angażuje. Myśli, że nie jest w stanie mieć uczucia do kogoś. Jednak wszystko się zmienia, gdy wpada na przystojnego mężczyznę. Nie potrafi zapomnieć o tym spotkanie. Wieczorem wybiera się do baru, a tam owy mężczyzna jest barmanem. Tak niespodziewane spotkanie może być tylko przeznaczeniem, a przymajmniej Wachi w to wierzy...

Czy Makio okaże się osobą, którą Wachi pokocha, czy zastawia tylko sidła na bogatego klienta?

Moje zdanie: Bohaterowie są ciekawi i raczej nietypowi. Wachi z czasem staje się coraz bardziej sympatyczny, choć na początku traktuje swoje partnerki z obojętnością. Ale Makio potrafi wzbudzić uczucia w Wachim. Makio z drugiej strony okazuje się najpierw szarmanckim oszustem, lecz później okazuje się, że ze względu na powiązania z yakuzą nie może otwarcie przyznać, że kogoś kocha. Na swój sposób próbuje chronić Wachi.

[Obrazek: 13060.jpg][Obrazek: 91qev7VXmoL._SL500_.jpg]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Puściłaś okropny spoiler dla tych którzy jeszcze tego nie czytali (druga połowa "twojego zdania" - ta informacja pojawia się dopiero w trzecim tomie)
Poprawiłam "Moje zdanie" (zmieniałam kolor i czcionkę, bo nie widzę funkcji spoiler).
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Historia może nie jest ambitna, ale bardzo przyjemnie się czyta i jest ślicznie narysowana. Brałabym, lubię mangi tej autorki.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości