Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
29.63%
8 29.63%
Pewnie kupię.
11.11%
3 11.11%
Może się skuszę.
11.11%
3 11.11%
Raczej nie.
29.63%
8 29.63%
Kijem tego nie tknę!
18.52%
5 18.52%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KODAKA Kazuma] Kizuna
[Obrazek: KIZUNA.jpg]

autor: Kazuma Kodaka
wydawca: Libre Shuppan
liczba tomów: 5 (wyd. zbiorcze) zakończona
opis: Mamy więc Ranmaru Samejimę, byłego mistrza kendo, który na skutek obrażeń poniesionych w wypadku musiał wycofać się z czynnego uprawiania tego sportu. Jest to młodzieniec wrażliwy i łagodny, obdarzony jednak wielkim duchem walki, który był widoczny przede wszystkim podczas turniejów i treningów w dojo. Ranmaru jest typem samotnika. To podręcznikowy przykład uke. Choć na macie poraża przeciwników charyzmą, w stosunku do przyjaciela – Kei'a Enjoji'ego jest uległy i biernie przyjmuje jego awanse. W zasadzie tylko pierwsze zbliżenie obfituje w szamotaninę i widać, że Ran nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co się właściwie dzieje. Od momentu, kiedy obu bohaterów łączy erotyka, Samejima staje się całkowicie bierny. Nigdy nie inicjuje erotycznych zabaw, przystaje tylko na to, czego chce od niego Kei. Nie oznacza to, że zbliżenia nie dają mu żadnej satysfakcji. Jest to raczej kwestia psychiki. Wstyd i strach przed odrzuceniem ograniczają jego otwartość w okazywaniu uczuć. Prawdopodobnie lęki te pochodzą z czasów dzieciństwa, kiedy to Samejima raczej stronił od ludzi i pozostawał na uboczu.

Kei Enjoji to silna osobowość. Typ twardy, bezczelny i wiedzący, czego chce. Jest nieślubnym synem szefa Yakuzy w Osace i fakt ten ma niewątpliwy wpływ na jego życie. Jego matka Hotaru, nie chcąc narazić chłopca na niebezpieczne życie zabiera go do Tokio. O swoim pochodzeniu Kei dowiaduje się dopiero po jej śmierci z listu, który dla niego zostawiła.
Enjoji to typowy seme, silny, pewny siebie i piekielnie zazdrosny. Pojawienie się potencjalnego rywala wywołuje w nim furię. Zdolny jest wtedy zabić. Ta sama żądza mordu pojawia się w nim, kiedy Ranmaru zostaje potrącony przez samochód. Celem miał być Kei, więc tym bardziej rośnie w nim potrzeba krwawego odwetu. Tylko usilne prośby Samejimy powstrzymują go od popełnienia zbrodni.

recenzja tu: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...5ee60ad2b1

Kolejna z moich ulubionych mang Kodaki sensei Gorąco polecam
Autor oryginalnego posta: Akira24
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jak przy Kusatta, warto przebić się przez ciężki początek. Jestem za.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Oj tak, ten tytuł jak najbardziej... Cudnie by było go mieć.
Kodaka Kazuma - i mi więcej nie trzeba serio <3
Najbardziej kocham Midare Sominishi ale Kizuna jest druga <3
Uwielbiam i jak najbardziej na tak!!
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Jestem jak najbardziej za ! Kupiłabym sobie i jeszcze na prezenty dla znajomych ^_^
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
A ja jestem na nie.
Miałam możliwość kupienia tej mangi we Włoszech, ale tego nie zrobiłam. Kreska mnie odstraszyła. Tej autorki lubię tylko Sex Therapist i DJ z FMA (rysuje jedyny pairing jaki akceptuję z tej serii).
[Obrazek: tumblr_lhtduevQjY1qfo5gw.gif]
(18-02-2013, 09:59 AM)Zadora napisał(a): Tej autorki lubię tylko Sex Therapist i DJ z FMA (rysuje jedyny pairing jaki akceptuję z tej serii).
Jeśli masz na myśli parę Hughes/Mustang, to polecam jeszcze dj pani Fusanosuke. Zajebiste doujiny z nimi rysowała Duży uśmiech
Natomiast od Kodaki nie pogardziłabym dj z Sengoku Basary.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Prędzej kupie "Sex therapis", ttaj kreska nie potrafi mi nie przeszkadzać. ;/
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Może kupiłabym gdyby miała jeden tom. Ale pięć tomów + ta kreska mnie przerasta. Ja nie kupię.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości