Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.2.27 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error

Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
59.09%
13 59.09%
Pewnie kupię.
18.18%
4 18.18%
Może się skuszę.
13.64%
3 13.64%
Raczej nie.
4.55%
1 4.55%
Kijem tego nie tknę!
4.55%
1 4.55%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[OGERETSU Tanaka] Sabita Yoru Demo Koi Wa Sasayaku
[Obrazek: 12711.jpg]

Tytuł alternatywny: Love Whispers, Even in the Rusted Night
Liczba tomów: 1 (zakończona)
Autor: Tanaka OGERETSU
Wydawca: Shinshokan Co., Ltd.
Rodzaj: dramat, psychologiczne, yaoi
Powiązanie z innymi mangami: Azami (Prequel), Renai Rubi no Tadashii Furikata (Spin-Off)

Opis: Yumi po latach spotyka szkolnego przyjaciela Mayama. Stracili kontakt po ukończeniu szkoły. Yuki unika spotkanie, ponieważ nie chce by się wydało, że jest w związku z agresywnym mężczyzną. Nie chce, żeby Mayama się o niego martwił. Mayama zawsze był jedyną osobą, przy której Yumi czuł się zrozumiany.

Moja opinia: Poważniejszy wydźwięk historii bardzo mi się podoba. Kreska jest ładna i pasuje do klimatu. Inne mangi autorki również mnie interesują.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Wiadomości w tym wątku
[OGERETSU Tanaka] Sabita Yoru Demo Koi Wa Sasayaku - przez fankaAnK - 26-05-2016, 02:32 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości