Zamówienie
#1
Nie lubię się o takie sprawy pytać na forum, bo uważam, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale pisałam już dwa razy na maila i nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc nie mam wyboru.

Jakiś czas temu zamówiłam egzemplarz "Opowiadań Kotori II" po zniżkowej cenie przysługującej współautorom. Przelałam pieniądze, wysłałam maila z ową informacją. Nie dostałam żadnej odpowiedzi, ale ok, najważniejsze, by tomik dotarł do mnie szczęśliwie. Jednak jako że nic nie przyszło, napisałam znów z zapytaniem, czy przelew na pewno doszedł i czy wysłano już moje zamówienie. Znów brak odpowiedzi. Zatem tym razem pytam o to samo na forum - czy pieniądze doszły i czy książka została wysłana / w ogóle będzie wysłana? Może to po prostu opóźnienie spowodowane przez pocztę, ale chciałabym wiedzieć, na czym stoję.
#2
Pieniążki doszły. Opowiadania zostaną wysłane 6-go marca. Przepraszam za wcześniejszy brak odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Beata
#3
List wrócił do nas z adnotacją: nie ma takiej ulicy w Knurowie. Wysyłałam maila w tej sprawie, ale nie dostałam odpowiedzi.


________________
We offer guaranteed success for Testking network plus exam with help of latest Testking ccna ccnp certification and practice questions and the exams of mica ccie security Olivet College


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości