Forum wydawnictwa Kotori
[Masara Minase] Uso to Kiss - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje wydawnicze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: [Masara Minase] Uso to Kiss (/showthread.php?tid=592)[Masara Minase] Uso to Kiss - Lau - 04-08-2014

[Obrazek: 5471.jpg]
ilość tomów: 1
wydawca: Ookura Shuppan
rok wydania: 2005

Opis: Przedstawiam Haru Igarashiego, siedemnastolatka, który pracuje dorywczo w nocnym klubie. Jak to możliwe, skoro jest niepełnoletni? Ano zwyczajnie zełgał przy podpisywaniu umowy o pracę, i dzięki temu dostaje nocne zmiany. W dzień dorabia w sklepie i paru innych miejscach. Wystarcza mu to na skromne życie w niewielkim mieszkanku na peryferiach Tokio. A jego rodzina, spytacie? Cóż, to trochę skomplikowane. Głównie dzięki kochanej mamusi, która tak lubiła towarzystwo mężczyzn, iż nie bardzo kontrolowała to co, kiedy i z którym robiła. W wyniku jej rozkosznych podbojów Haru nie potrafił się połapać w swojej sytuacji rodzinnej. Postanowił więc żyć sam, choć... nie mógł się oprzeć jednemu marzeniu. Dlatego między innymi zatrudnił się w klubie.
Pragnął mianowicie zbliżyć się do Tatsui Soga - człowieka, który znaczył dla niego bardzo wiele. A Soga przychodził czasem na drinka. Czemu Igarashi'emu tak na tym zależało? Zakochał się? Nie. Dlaczego więc tak bardzo chciał być blisko i móc go obserwować?
Tatsuya Soga również zauważył pociągłe spojrzenia, jakie posyłał mu młody kelner. Cóż, chłopak był uroczy, pociągający, a Soga lubił właśnie takich. Zaprosił Haru na niezobowiązującego drinka. Ale zaraz! Kto zgasił światło? Jak to się stało, że Igarashi znalazł się w hotelowym pokoju? I dlaczego pozwolił Tatsui na pieszczoty? Haru zupełnie się tego nie spodziewał. Nie przewidział, że Soga może być gejem. Sam nigdy nie czuł potrzeby bycia z mężczyzną. Co w takim razie skłoniło go do tego, by pójść na całość? Dlaczego z utęsknieniem co dzień czekał na telefon Tatsui? Jaka tajemnica kryje się za tą uległością? I czego szuka prywatny detektyw wynajęty przez Soga?

recenzja tu: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?p=c_tekst&id=a4a6b3e6d6e882&c=ag49d8cb3c3c753