Forum wydawnictwa Kotori
[NAONO Bohra] Yokubou Shounen - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje wydawnicze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: [NAONO Bohra] Yokubou Shounen (/showthread.php?tid=552)



[NAONO Bohra] Yokubou Shounen - Lau - 25-05-2014

[Obrazek: Uesugi.Shinobi.240.420604.jpg]
ilość tomów: 1
wydawca: Take Shobou
rok wydania: 2006

opis: Shinobu Uesugi mieszka z matką i siostrami, a w jego życiu brakuje męskiego pierwiastka, faceta, który stanowiłby dla niego wzór do naśladowania. Kiedy wraz z rodziną przeprowadza się do innego mieszkania, takim wzorem staje się dla niego sąsiad, Saguru Matsunae. Shinobu jest coraz starszy, a potrzeby jego ciała zmieniają się i w pewnym momencie czuje potrzebę, by ktoś przetłumaczył mu, czego potrzeba do szczęścia takiemu młodzieńcowi jak on. Sąsiad wydaje się odpowiednim kandydatem na mentora i w tym temacie.
2. Hideya Katsumata i Makoto Sawaki są przyjaciółmi. Ale Makoto jakby trochę bardziej Oczko Jednym słowem darzy swojego kompana miłością płomienną, lecz potajemną. Jest przekonany, że jego uczucie pozostanie na zawsze ukryte, ale kiedy przypadkiem zauważa działających raźno bohaterów z pierwszej historii, zaczyna się zastanawiać, czy może nie zadziałać w kierunku ujawnienia się przed przyjacielem.
3. Tu nie wiem, co autorka brała, ale poleciała po całości. Tanaka Tatsuaki wyleciał z pracy, w pijanym widzie zaczął się modlić do Księżyca, żeby zabrał go z tego łez padołu. I tak sie stało. Tanaka został przeniesiony do świata zmiennokształtnych i został "partnerką" Tigure, władcy tygrysów.

plus jeszcze dwie opowiastki.


RE: [NAONO Bohra] Yokubou Shounen - Maru - 25-05-2014

Lubię Bohrę i te jej czasem dość pokrętne historie Oczko Pewnie bym kupiła, przez sentyment do autorki.


RE: [NAONO Bohra] Yokubou Shounen - Kumiko - 25-05-2014

Biorę w ciemno. Lubię prace Naono Bohra.


RE: [NAONO Bohra] Yokubou Shounen - Vobyss - 25-05-2014

Mnie jej kreska ani historie nigdy nie wciągnęły. Po przeczytaniu opisu może bliżej się temu przyjrzę, ale raczej na pewno nie kupię.


RE: [NAONO Bohra] Yokubou Shounen - tamakara - 28-05-2014

Cytat:Shinobu jest coraz starszy, a potrzeby jego ciała zmieniają się i w pewnym momencie czuje potrzebę, by ktoś przetłumaczył mu, czego potrzeba do szczęścia takiemu młodzieńcowi jak on.

Trochę umarłam czytając to zdanie, ale to nic. "Cóż to za pornol badziewny" myślę sobie, ale przecież czytałam to kiedyś i jakaś fabułka tam jest. Nieskomplikowana, to fakt, ale zawsze nie tylko seks.
Tak czy inaczej, pieniędzy na to nie wydam, bo nie jestem fanką stylu autorki.