Forum wydawnictwa Kotori
Zamówienie - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Zamówienie (/showthread.php?tid=524)Zamówienie - Lena - 03-03-2014

Nie lubię się o takie sprawy pytać na forum, bo uważam, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale pisałam już dwa razy na maila i nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc nie mam wyboru.

Jakiś czas temu zamówiłam egzemplarz "Opowiadań Kotori II" po zniżkowej cenie przysługującej współautorom. Przelałam pieniądze, wysłałam maila z ową informacją. Nie dostałam żadnej odpowiedzi, ale ok, najważniejsze, by tomik dotarł do mnie szczęśliwie. Jednak jako że nic nie przyszło, napisałam znów z zapytaniem, czy przelew na pewno doszedł i czy wysłano już moje zamówienie. Znów brak odpowiedzi. Zatem tym razem pytam o to samo na forum - czy pieniądze doszły i czy książka została wysłana / w ogóle będzie wysłana? Może to po prostu opóźnienie spowodowane przez pocztę, ale chciałabym wiedzieć, na czym stoję.


RE: Zamówienie - Beata - 04-03-2014

Pieniążki doszły. Opowiadania zostaną wysłane 6-go marca. Przepraszam za wcześniejszy brak odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Beata


RE: Zamówienie - take - 06-03-2015

List wrócił do nas z adnotacją: nie ma takiej ulicy w Knurowie. Wysyłałam maila w tej sprawie, ale nie dostałam odpowiedzi.


________________
We offer guaranteed success for Testking network plus exam with help of latest Testking ccna ccnp certification and practice questions and the exams of mica ccie security Olivet College