Forum wydawnictwa Kotori
Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? (/showthread.php?tid=498)

Strony: 1 2

Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - SakirinaChan - 19-01-2014

Na początku stycznia kupiłam pierwszy tom 'Kwiaty Grzechu' w empiku. Czytając go sobie potulnie w domu zauważyłam, że cztery strony są puste(akurat w takim momencie! =.=), a dziś dowiedziałam się, że takie tomy/książki etc. można wymienić. Więc moja prośba o pomoc: Gdzie, co i jak to zgłosić? Bólu dupy nie ma, no ale jednak za coś płacę..

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Anel - 19-01-2014

Idź z paragonem i tym tomikiem do empiku, w którym kupiłaś i (chyba) wymienią Ci na miejscu.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - SakirinaChan - 19-01-2014

(19-01-2014, 02:33 PM)Anel napisał(a): Idź z paragonem i tym tomikiem do empiku, w którym kupiłaś i (chyba) wymienią Ci na miejscu.

a jak jest się mózgiem i nie wzięło się paragonu? :c

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Anel - 19-01-2014

Możesz mieć problem x'd Bo to jednak reklamacja, a one są w końcu na podstawie paragonu/karty gwarancyjnej. Ale ja bym poszła tak czy inaczej, może jeśli to nie jest jakiś super wielki empik to sprzedawca Cię skojarzy/po prostu zaufa i wymieni? No i na na przyszłość warto sobie zakodować, że paragony warto brać, a dopiero po przejrzeniu/przeczytaniu książki/mangi wywalać Duży uśmiech

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - SakirinaChan - 20-01-2014

(19-01-2014, 10:22 PM)Anel napisał(a): Możesz mieć problem x'd Bo to jednak reklamacja, a one są w końcu na podstawie paragonu/karty gwarancyjnej. Ale ja bym poszła tak czy inaczej, może jeśli to nie jest jakiś super wielki empik to sprzedawca Cię skojarzy/po prostu zaufa i wymieni? No i na na przyszłość warto sobie zakodować, że paragony warto brać, a dopiero po przejrzeniu/przeczytaniu książki/mangi wywalać Duży uśmiech

Guuuu ;-; W większych miastach jest kilka empików i zazwyczaj kupuję tam gdzie mam bliżej, a sami sprzedawcy zmieniają się jak skarpetki :c dodałam to pytanie na forum wydawnictwa z nadzieją, że jakoś tutaj powiedzą, że mogę to gdzieś tam u nich wymienić. Tak bardzo smutno. No trudno, trzeba uczyć się na błędach Niezdecydowany
Dziękuje za odpowiedź! Uśmiech

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Lau - 20-01-2014

SakirinaChan, napisz do Beaty maila, dogadacie się Uśmiech

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Beata - 20-01-2014

Oczywiście, że można wymienić bezpośrednio u nas. Odeślij mangę na adres wydawnictwa: Wydawnictwo Kotori, Beata Bamber, Sowia 7, 62-070 Gołuski. Wymienimy tomik na nowy.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - SakirinaChan - 26-01-2014

(20-01-2014, 07:18 PM)Beata napisał(a): Oczywiście, że można wymienić bezpośrednio u nas. Odeślij mangę na adres wydawnictwa: Wydawnictwo Kotori, Beata Bamber, Sowia 7, 62-070 Gołuski. Wymienimy tomik na nowy.

Serio?! Dziękuje! ^w^

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - toritori - 13-02-2014

Reklamacja też tak miałem. I bez problemu Uśmiech

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - mantissa - 15-02-2014

A tak właściwie to bez paragonu też powinni ci właściwie przyjąć. Tylko trzeba wy się zapewne trochę powykłócać.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Maru - 15-02-2014

(15-02-2014, 01:50 AM)mantissa napisał(a): A tak właściwie to bez paragonu też powinni ci właściwie przyjąć. Tylko trzeba wy się zapewne trochę powykłócać.
Nie polecam tego sposobu, chyba że chcesz ostro wkurzyć pracownika sklepu.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - SakirinaChan - 03-04-2014

Pani Beato! Na dniach miną dwa miesiące od kiedy wyslalam do Pani mange. Pisałam do Pani prywatną wiadomość jak i na mejla. Brak odpowiedzi na pytanie,co w ogóle dzieje się z manga zmusza mnie do pisania otwarcie w poscie. Po raz kolejny proszę o kontakt.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Beata - 04-04-2014

(03-04-2014, 03:02 PM)SakirinaChan napisał(a): Pani Beato! Na dniach miną dwa miesiące od kiedy wyslalam do Pani mange. Pisałam do Pani prywatną wiadomość jak i na mejla. Brak odpowiedzi na pytanie,co w ogóle dzieje się z manga zmusza mnie do pisania otwarcie w poscie. Po raz kolejny proszę o kontakt.

Hmmm, dziwna sprawa. Reklamacje i zwroty wysyłamy natychmiast. Proszę podać nr zamówienia. Będą tam wszystkie dane i dzisiaj wyślę komiks. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - SakirinaChan - 05-04-2014

(04-04-2014, 10:24 AM)Beata napisał(a):
(03-04-2014, 03:02 PM)SakirinaChan napisał(a): Pani Beato! Na dniach miną dwa miesiące od kiedy wyslalam do Pani mange. Pisałam do Pani prywatną wiadomość jak i na mejla. Brak odpowiedzi na pytanie,co w ogóle dzieje się z manga zmusza mnie do pisania otwarcie w poscie. Po raz kolejny proszę o kontakt.

Hmmm, dziwna sprawa. Reklamacje i zwroty wysyłamy natychmiast. Proszę podać nr zamówienia. Będą tam wszystkie dane i dzisiaj wyślę komiks. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.

No to mamy problem, bo manga nie byla zamawiana, tylko kupiona w empiku. Tak jak pisała Pani wyzej odesłałam mange do Pani. W paczce znajdowal się ów tom Kwiaty Grzechu I + list krótko opisujący sytuację i mój adres.

RE: Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami? - Beata - 07-04-2014

(05-04-2014, 11:34 PM)SakirinaChan napisał(a): No to mamy problem, bo manga nie byla zamawiana, tylko kupiona w empiku. Tak jak pisała Pani wyzej odesłałam mange do Pani. W paczce znajdowal się ów tom Kwiaty Grzechu I + list krótko opisujący sytuację i mój adres.

Jestem przekonana, że na 100% wysłałam, ale poszło listem zwykłym. Proszę mi napisać prywatną wiadomość z adresem do wysyłki. Tym razem wyślę poleconym.