Forum wydawnictwa Kotori
Opowiadania Kotori III edycja - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Opowiadania Kotori III edycja (/showthread.php?tid=486)

Strony: 1 2 3 4 5


Opowiadania Kotori III edycja - Ivan - 29-10-2013

Pytanie moje brzmi...:
Jeśli ewentualnie jakimś cudem bym się dostała i wybralibyście moje opowiadanie na 3 Waszą antologię, to kiedy mogę się spodziewać maila z taką właśnie informacją?
Wiem, że najpierw musicie wszystko przeczytać, potem wybrać i trochę to zajmie, ale tak mniej więcej kiedy można się spodziewać odpowiedzi?
Z góry dzięki za odp. : )


RE: opowiadania - iosellin - 29-10-2013

Wyniki są najpierw ogłaszane na stronie Kotori, zerknij sobie na poprzednie edycje to zobaczysz ile to przeciętnie trwa Uśmiech


RE: opowiadania - Beata - 29-10-2013

Wyniki ogłosimy nie wcześniej, niż na początku grudnia.


RE: opowiadania - Lau - 07-11-2013

Jako że mamy tu pytanie odnoszące się do trzeciego tomu Opowiadań Kotori, można ten wątek śmiało wykorzystać do dyskusji na temat trzeciej edycji konkursu.

Zapraszam więc wszystkich chętnych. Piszcie i rozmnażajcie posty.


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Laed - 07-11-2013

Ja jestem chętna. Duży uśmiech Ale niestety głównie do czytania, więc jakoś specjalnie postów nie porozmnażam. :/


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Lena - 08-11-2013

No dobra, to może zacznę - jakich opowiadań spodziewacie się w trzeciej edycji? Wszystko jedno, byleby były dobre, czy też jednak macie jakieś preferencje?


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Rizu - 08-11-2013

No, ja już wiem, że mojego na pewno nie będzie *smark i drama pose*
(uahahahaha)


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Anel - 08-11-2013

Nie ma opowiadania Rizu, nie ma Eo (dobrze wyczytałam w komentarzach pod informacją o statystykach?), nie mam powodu by kupować xD


Ok, to teraz poważnie.
Znaczy byłoby poważnie, gdybym miała jakieś oczekiwania. Myślę, że raczej "wszystko jedno, byleby dobre", nigdy nie wiem co mam ochotę przeczytać, dopóki nie zacznę i nie będzie "o, to jest to, właśnie tego potrzebowałam". I tak dopiero ledwo ruszyłam opowiadania z drugiego tomu i zanim wyjdzie trzeci może przeczytam ze dwa Duży uśmiech tak bardzo zaległości.


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Ivan - 08-11-2013

Mam jeszcze jedno pytanie...
Czy ktoś wysyłał potwierdzenia przyjęcia wgl maila z plikiem? Bo gdzieś w komentarzach doczytałam się, że mogły być problemy z pocztą i dostarczeniem maila, ale w przypuszczeniu potwierdzenia zostały wysłane do każdego. Do mnie nic nie dotarło a wysyłałam 2 miesiące przed zakończeniem i teraz nie wiem czy to doszło czy nie, i czy były w końcu wysyłane potwierdzenia czy nie xd
Wysłałam maila z zapytaniem ale i na niego nie doczekałam się odpowiedzi... ( Nie pamiętam kiedy go wysłałam, w każdym razie mam przynajmniej 2 pkt odniesienia - jeśli można tak to nazwać...wiadomo o co chodzi ;p )


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Lau - 08-11-2013

(08-11-2013, 04:27 PM)Ivan napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanie...
Czy ktoś wysyłał potwierdzenia przyjęcia wgl maila z plikiem? Bo gdzieś w komentarzach doczytałam się, że mogły być problemy z pocztą i dostarczeniem maila, ale w przypuszczeniu potwierdzenia zostały wysłane do każdego. Do mnie nic nie dotarło a wysyłałam 2 miesiące przed zakończeniem i teraz nie wiem czy to doszło czy nie, i czy były w końcu wysyłane potwierdzenia czy nie xd
Wysłałam maila z zapytaniem ale i na niego nie doczekałam się odpowiedzi... ( Nie pamiętam kiedy go wysłałam, w każdym razie mam przynajmniej 2 pkt odniesienia - jeśli można tak to nazwać...wiadomo o co chodzi ;p )
Ja ze swojej strony odpowiadam na wszystkie maile z adresu wspolpraca@kotori.pl (jest to mail wspólny wydawnictwa, a w tej chwili ja odpisuję osobom, które potrzebują potwierdzeń).


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Laed - 08-11-2013

Anel, ja dopiero zaczęłam czytać pierwszy tom (jestem po trzech opowiadaniach), więc Twoje zaległości w porównaniu z moimi to nic. Duży uśmiech


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Ivan - 08-11-2013

Do mnie nie doszło żadne potwierdzenie... i się martwić zaczęłam...
Wyślę jeszcze raz na wszelki wypadek więc. Oby tym razem doszło, a jak nie to koniec z gmailem!! XD


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Lau - 09-11-2013

Mam nadzieję, że wszystko w sprawie zagubionych maili zostało wyjaśnione.

W takim razie może warto w tym miejscu zastanowić się, jaka tematyka opowiadań najbardziej by Wam odpowiadała.


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Ivan - 09-11-2013

To zależy, bo kobieta zmienną jest ;P
Dziś mogę mieć ochotę na fantasy jutro na kryminał...
Ważne żeby pod względem moich kryteriów było dobre, a tu już nie wiem co nimi kieruje i ustawia x d


RE: Opowiadania Kotori III edycja - Lena - 09-11-2013

Też liczyłam, że na moje zapytanie odpowie trochę większa ilość osób... No cóż, to może ja się wypowiem, chociaż pewnie będę się powtarzać, no ale tak dla porządku.
Chętnie zobaczę cokolwiek, co nie jest obyczajówką. Jeśli jednak już obyczajówka, to przynajmniej nie czasy szkolne/studenckie - mogłoby być ciekawe coś o nieco starszych postaciach, przynajmniej po trzydziestce, nawet po czterdziestce, najlepiej z maksymalnie zachowanym realizmem, nic w konwecji yaoi. Zresztą takiej konwencji w ogóle mówię nie, tak samo też żadnych słodziasznych fluffów.
Jeśli jednak chodzi o najchętniej widziany przeze mnie gatunek, to fantastyka - zarówno sci-fic jak i fantasy (fajnie by było, gdyby wreszcie ktoś inny niż Eo napisał jakieś fantasy...), ciekawe mogłoby być też coś z dreszczykiem. Chociaż w sumie jakiś kryminał czy dramat - też czemu nie. Tak poza tym zdecydowanie preferuję utwory na poważnie - nie muszą co prawda zaraz wszyscy bohaterowie zginąć (aczkolwiek mi to nie przeszkadza :>), ale ogólnie jakoś zawsze wyżej cenię poważne teksty od komedii. Chociaż wiadomo, taki też musi być porządnie napisany - tony patosu i angstu dla samego angstu nawet ja nie zniosę. Fajnie też by było, gdyby opowiadanie zmuszało do myślenia, niosło w sobie jakieś ukryte przesłanie, chociaż może już zbyt wiele wymagam...
Czy sceny seksu wystąpia czy też nie, mi to jest obojętne. Mogą być, nie mam nic przeciwko, szczególnie jeśli są dobrze napisane (i nie występują tam żadne pale ._.), pod warunkiem, że nie będą wciśnięte na siłę i nie zdominują fabuły. Zresztą fabuła to kolejna istotna rzecz, może nawet w pewnym sensie najważniejsza - ważne, żeby BYŁA, żeby działo się też cokolwiek prócz romansu dwóch bohaterów. W ogóle dla mnie romans może być w tle, a na pierwszym planie akcja.

No, to takie rzeczy mi się marzą xP Wiem, że mam duże wymagania i pewnie będę szczęśliwa, jeśli znajdą się chociaż jedno-dwa opowiadania, które by spełniały takie kryteria...