Forum wydawnictwa Kotori
REGULAMIN DODAWANIA NOWYCH PROPOZYCJI. Przeczytaj, zanim dodasz! - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje wydawnicze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: REGULAMIN DODAWANIA NOWYCH PROPOZYCJI. Przeczytaj, zanim dodasz! (/showthread.php?tid=4)

REGULAMIN DODAWANIA NOWYCH PROPOZYCJI. Przeczytaj, zanim dodasz! - Beata - 04-05-2012

Może jak napiszę tutaj, to coś pomoże...
Nie linkujemy grafik z manga update, bo się nie wyświetlają!! Nawet jeśli tuż po zalinkowaniu się wyświetlają, to i tak zaraz znikną!

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę/manhwę/manhuę, którą chętnie kupilibyście po polsku, możecie zaproponować nam ją w tym dziale! Każdą Waszą sugestię przeczytamy i rozważymy. Zanim jednak dodacie swoją propozycję, zapoznajcie się z poniższymi zasadami. Ich przestrzeganie bardzo ułatwi nam życie ^^

PROSZĘ NIE LINKOWAĆ STRON SKANLACYJNYCH. ZA KAŻDY LINK BĘDZIE OSTRZEŻENIE.

Zasady dodawania propozycji
1. Zanim zaproponujesz dany tytuł, sprawdź, czy ktoś nie zrobił tego wcześniej. Jeśli tak się stało, wypowiedz się w utworzonym przez niego temacie. Dzięki temu będziemy wiedzieli, że ta manga/manhwa/manhua cieszy się popularnością i jej szanse na wydanie wzrosną.
2. Proponowany tytuł nie może być z gatunku hentai i gore. Nie przewidujemy takich pozycji w naszej ofercie. Wszystkie pozostałe gatunki mile widziane.
3. Tworząc nowy temat w dziale "Propozycje wydawnicze" pamiętaj, aby podać:
a) w tytule tematu:
- mangaka oraz pełna nazwa danej mangi/manhwy/manhuy
b) w poście:
- gatunek/kategoria (np.: yaoi: romans, komedia)
- autora
- liczbę tomów
- alternatywną nazwę (o ile jest)
- oryginalnego wydawcę
- status (zakończony/trwający/zawieszony)
- krótki opis lub link do strony z opisem
- swoją opinię
4. Opis proponowanego tytułu powinien być w języku polskim. Jeśli opis został pożyczony z innej strony internetowej, informacja o tym oraz link do tej strony również powinny się pojawić.
5. Grafika nie może przekraczać wielkości 500X500 pcs.
6. Nie wykorzystuj grafik z manga update! I tak się nie załadują.
7. Jeśli chcesz dodać ankietę, zrób to na podstawie innych ankiet zawartych w proponowanych tytułach.
8. Dodawaj ankietę według wzoru:
- Tak! Biorę w ciemno!
- Pewnie kupię
- Może się skuszę
- Raczej nie
- Kijem tego nie tknę!

Z góry dziękujemy za wszystkie propozycje!
Redakcja Kotori

RE: REGULAMIN DODAWANIA NOWYCH PROPOZYCJI. Przeczytaj, zanim dodasz! - Lau - 20-06-2015

Ja ze swej strony podkreślę, że źle widziane jest:
wklejanie anglojęzycznych opisów
wklejanie opisów z translatora
wklejanie linków do skanlacji

wszystkie trzy wyżej wymienione podpunkty będą nagradzane ostrzeżeniem.

I jeszcze taka sprawa. Ja naprawdę mam sporo pracy i niestety nie mam czasu na edytowanie źle założonych wątków. Każdy wątek z propozycją, który nie będzie odpowiadał schematowi, zostanie usunięty.