Forum wydawnictwa Kotori
[Junko] Kasa no Shita, Futari - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje wydawnicze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: [Junko] Kasa no Shita, Futari (/showthread.php?tid=354)

Strony: 1 2

[Junko] Kasa no Shita, Futari - Maddie - 01-12-2012

[Obrazek: 4360.jpg]
Tytuł alternatywny: Under the Umbrella, with You
Autorka: Junko
Liczba tomów: 1
Oryginalny wydawca: Kaiousha

Opis: Mio prowadził żywot podobny większości jego rówieśników. Jednak pewnego deszczowego dnia, za sprawą zwykłego parasola, spotkał się ze swoim przeznaczeniem. [źródło: Tanuki]

Mio Keisuke is a high-schooler who leads a rather dull, boring life. He can't keep a girlfriend, because being a kept man's too much of a hassle, and he can't bring himself to fall in love and please his woman. Then one day he seeks shelter from a sudden downpour under the awning of an apartment owned by Yugi Kakeru, and suddenly his life isn't so dull anymore as he finds himself falling for his aloof and yet obviously lonely friend. [źródło: MyAnimelist]

Opinia: Według mnie Junko ma specyficzną kreskę, ale jej historie są nieco nietuzinkowe w porównaniu z niektórymi innymi mangami, zalewającymi yaoistyczny rynek. Ta historia uwiodła mnie na tyle, że - mimo później pory - nie mogłam się od niej oderwać. Była smutna, urocza... Niektóre rysunki były prześliczne, a na samym początku nie myślałam, że semek, będzie semekiem, a ukeś ukesiem. Tzn myślałam, że będzie na odwrót.
No i jej postaci nie są typowe dla yaoi - mały, dziecinny ukeś i mięski semek. :3

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Naomi - 01-12-2012

Jestem za. <3

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Yuriko - 01-12-2012

Jestem na tak ^^

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Maru - 01-12-2012

Głupiutkie to było strasznie, ale bohaterowie na tyle mi się spodobali, bym sięgnęła po tę mangę po raz drugi. Junko ma specyficzną kreskę, która niesamowicie przypadła mi do gustu. Jestem na tak.

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Erhea - 01-12-2012

Junko uwielbiam, więc jestem zdecydowanie na tak. Bardzo dobry pomysł.

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Kusu - 01-12-2012

Jak dla mnie bomba ^ ^.

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - masza - 01-12-2012

Bardzo lubię mangi Junko, więc jestem za.

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Pacchan - 01-12-2012

Junko, zawsze <3 Jestem za.

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Ushiwakamaru - 28-03-2013

Na tak.

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Rimfrost - 31-03-2013

Po prostu tak :>

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Ayu - 05-04-2013

(01-12-2012, 12:57 PM)Maru napisał(a): Głupiutkie to było strasznie, ale bohaterowie na tyle mi się spodobali, bym sięgnęła po tę mangę po raz drugi. Junko ma specyficzną kreskę, która niesamowicie przypadła mi do gustu. Jestem na tak.

^THIS. Uśmiech

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Patrycja444d - 27-04-2013

Być może bym kupiła, choć czegoś mi brakowało w tym tytule. Wydawało mi się troszkę monotonne. Uśmiech

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Imaske - 21-07-2013

Jeżeli to Junko to wiadomo jaka jest odpowiedź :> Tak!

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - nessa - 10-11-2013

hai, hai! za junko zawsze jestem na tak xd

RE: [Junko] Kasa no Shita, Futari - Ivan - 13-11-2013

Jestem na tak