Forum wydawnictwa Kotori
Supernatural [Nie z tego świata] - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Fankluby (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Ogólny: Seriale (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Supernatural [Nie z tego świata] (/showthread.php?tid=35)

Strony: 1 2 3 4 5 6

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Rinelin - 07-09-2012

Yup ja też xD

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Rinelin - 13-09-2012

Znalazłam!!!

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - masza - 04-10-2012

Dziś pierwszy odcinek nowego sezonu już można oglądać Uśmiech

A w ogóle jestem po premierze Homeland, boski serial. Jak ktoś nie miał okazji to polecam.

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Rinelin - 04-10-2012

Ja się czuję troszkę rozczarowana po tym epku :< jakoś dla mnie było mało fascynujący

[Spoiler] Poza tym nie podoba mi się że Dean ma nowego chłopaka :< Mimo, że ciągle o Casa pytał [/Spoiler]

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Mags - 04-10-2012

Wróciłam do domu, czas ogarną tego SPNa nowego XD Chyba się boję >>'

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - masza - 04-10-2012

(04-10-2012, 05:36 PM)Rinelin napisał(a): Ja się czuję troszkę rozczarowana po tym epku :< jakoś dla mnie było mało fascynujący

Całkowicie się zgadzam, bez specjalnych emocji. Mam nadzieję, że się rozkręci.

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Mags - 05-10-2012

Melduję, że obejrzałam i muszę się z Wami zgodzić, kopa w tyłek ten odcinek nie dał na pewno.
Wiadomo, co to oznacza... ten serial powinien się był skończyć na piątym sezonie Język

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Maru - 06-10-2012

Niestety, od pewnego czasu mam niezbyt przyjemne wrażenie deja vu. Właściwie, ciągle jest to samo, pokazane w innej scenerii Smutny Co nie zmienia faktu, że na ósmy sezon nadal będę się ślinić.

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Rinelin - 06-10-2012

Dokładnie :<
Ale mogli chociaż tego Purgatory więcej pokazać a nie flashbacki :<[possible spoiler] no i czemu Sam do cholery nagle postanowił Deana nie szukać?[/spoiler]

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Mags - 06-10-2012

Czyśćca ma być więcej, ale tylko we wspomnieniach. Jak na razie to, jak zwykle nic nie wiadomo >>'

(06-10-2012, 05:46 PM)Rinelin napisał(a): [possible spoiler] no i czemu Sam do cholery nagle postanowił Deana nie szukać?[/spoiler]

W tym serialu nic się już kupy nie trzyma Język Tak sobie myślę, że Sam nauczony poprzednimi sezonami uznał, że Dean jakoś wróci sam Biedny Dean, brat go nie kocha (i jeszcze woził futrzaka jego Kochaniem), zgubił Casa, a jego nowy facet jest paskudny <głaszcze>

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Rinelin - 06-10-2012

(06-10-2012, 06:29 PM)Mags napisał(a): zgubił Casa, a jego nowy facet jest paskudny <głaszcze>
Nooooooo! Już ten wilkołaczek? z dłuższymi włosami co go Dean w czyśćcu spotkał był dużo lepszy :<

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Maru - 07-10-2012

No więc, jestem po pierwszym odcinku ósmego sezonu. Szczerze, to nic mi nie urwało. Tak jak pisałam, wiele rzeczy powtórzyło się z poprzednich serii. "Zmartwychwstanie", hug, mała kłótnia, ratowanie czyjegoś tyłka itd. Odcinek w porządku, ale w sumie niczym się nie wybił. Trochę "gejowska" atmosfera była, trochę śmiesznie. Tak czy inaczej, czekam na więcej.
Wie ktoś może ile będzie serii w sumie? Gdzieś czytałam, że do 10 mają dobić.

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Rinelin - 07-10-2012

Miało się skończyć na siedmiu ostatnio... jak widać... bawimy się dalej

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - masza - 11-10-2012

Dziś kolejny odcinek, jak nie będzie poprawy to.....Ściana

Wczoraj zachwycił mnie znowu odcinek Homeland, już dawno tak świetnego serialu nie widziałam (taki mały offtop).

RE: Supernatural [Nie z tego świata] - Mags - 11-10-2012

Ja już przestałam oczekiwać, że będzie lepiej. Oglądam SPN z przyzwyczajenia chyba <head desk>

O wiele bardziej jestem nakręcona na Arrow <które znając życie okaże się okropnie słabe D:>