Forum wydawnictwa Kotori
[Kyuugou] Acid Town - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Tematy zamknięte (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Dział: Propozyzje wydawnicze - tematy zamknięte (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: [Kyuugou] Acid Town (/showthread.php?tid=144)

Strony: 1 2

[Kyuugou] Acid Town - Rizu - 19-05-2012

[Obrazek: gacid_town_v01_ch01_01cover.jpg]

Autorka: Kyuugou
Liczba tomów: 3 +
Alternatywny tytuł: brak
Wydawca oryginalny: Gentosha
Status: nie zakończony
Opis: W pewnym mieście, w którym panuje bezprawie, dwoje nastolatków, Yuki i Tetsu, włamuje się do siedziby yakuzy, usiłując ukraść pieniądze potrzebne na leczenie młodszego brata Yukiego. Zostają złapani na gorącym uczynku, jednak nie tylko omija ich kara - Kazutaka Hyodo, młody przywódca mafii, proponuje Yukiemu układ: jeśli będzie raz w tygodniu stawiał się w siedzibie mafii, yakuza opłaci cały koszt leczenia jego młodszego brata. Nie mając wyboru, chłopiec przystaje na to, i tak oto zaczynają się jego cotygodniowe wizyty u Hyodo, w trakcie których... no właśnie, jak myślicie, co robią?
Moja opinia: Całkiem interesująca pozycja, choć dużo tam angstu, tragicznych przeszłości i zagadek, które wyjaśniają się z prędkością wyścigowego ślimaka winniczka. Zastanawia też, jaka właściwie jest zawartość yaoi w tym yaoi - zwłaszcza, że właściwie nie wiadomo, jak rozwiną się dalsze części, kto wyląduje z kim i czy w ogóle. Dużo pytań, mało odpowiedzi. Ale za to rysunek genialny.
Autor oryginalnego posta: filip_brunelewski

RE: [Kyuugou] Acid Town - Rizu - 20-05-2012

Próbowałam, ale mi nie wyszło. Jak uwielbiam angst, tak jakoś tu nie mogę.

RE: [Kyuugou] Acid Town - masza - 20-05-2012

Koniecznie. Uwielbiam Kyuugou Serce

RE: [Kyuugou] Acid Town - Rimfrost - 04-07-2012

Jeżeli autorka nie pójdzie na skróty, to może będzie to naprawdę udany tytuł. Pozostaje mi ściągać japońskie wersje i czekać na tłumaczenia. Oby było warto Uśmiech

RE: [Kyuugou] Acid Town - Maru - 13-07-2012

Dla Kyuugou wszystko. Jej mangi mają coś w sobie, co przyciąga i nie pozwala puścić. Jak najbardziej na tak.

RE: [Kyuugou] Acid Town - Yuriko - 07-12-2012

Chcę jąąą *Q*

RE: [Kyuugou] Acid Town - Leśny Ptak - 08-12-2012

Uwielbiam Acid Town *_* W tej mandze jest coś szczególnego, nie wiem czy to klimat, czy bohaterowie, ale zdecydowanie jestem ZA!

RE: [Kyuugou] Acid Town - Naomi - 10-12-2012

Poproszę, chciałabym to mieć!

RE: [Kyuugou] Acid Town - cyborgFetish - 25-03-2013

Zdecydowanie tak, jeden z moich ulubionych tytulow

RE: [Kyuugou] Acid Town - Maddie - 25-03-2013

O, nie udzielilam się tu? Na tak

RE: [Kyuugou] Acid Town - Unfabulous - 26-03-2013

Wydaje się ciekawe, brałabym.

RE: [Kyuugou] Acid Town - mantissa - 26-03-2013

Jest klimat, interesujący bohaterowie i fabuła. Wszystko czego trzeba. Na pewno znalazłoby się na mojej półce.

RE: [Kyuugou] Acid Town - Beata - 26-03-2013

Jest jeden mały problem z tym tytułem... robi się już 5 rok... Trochę niska średnia jak na 3 tomy ongoing.

RE: [Kyuugou] Acid Town - masza - 27-03-2013

Niedługo powinien się ukazać 4 tom (jeśli już się nie ukazał), rozdziałów jest już co najmniej 24.

RE: [Kyuugou] Acid Town - Beata - 27-03-2013

(27-03-2013, 09:19 AM)masza napisał(a): Niedługo powinien się ukazać 4 tom (jeśli już się nie ukazał), rozdziałów jest już co najmniej 24.

Masza, jeśli Ty nie wiesz czy się ukazał, czy nie, to nikt tego nie będzie wiedział Duży uśmiech