Forum wydawnictwa Kotori
F jak Fetysz :D - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Fankluby (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Ogólny: Fetyszyści i ich fetysze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: F jak Fetysz :D (/showthread.php?tid=13)

Strony: 1 2 3 4 5 6

RE: F jak Fetysz :D - Anel - 21-11-2012

Nigdy nie zwróciłam uwagi na jego dłonie, a one faktycznie są boskie. O_o
Idę zapisywać obrazki.

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 21-11-2012

no ja sie domyślam że macie własny temat ale tu jest dział fetyszy i chciałam wam zrobic dobrze xD

RE: F jak Fetysz :D - Leśny Ptak - 06-12-2012

Fetysze - temat zdecydowanie dla mnie, hehe ;> Zacznę od dzikich mężczyzn, o długich, czarnych włosach (widzę, że sporo osób ma bzika na punkcie długich piór^^). Oczywiście tatuaże, a szczególnie takie na całą rękę, które kończą się na klatce piersiowej, mrrr. Poza tym futra, skóry i jeszcze raz futra i skóry. Futra w odzieniu i sex na futrach, najlepiej przy palenisku w jakiejś grocie, heh rozmarzłam się *_*
Nie ukrywam, że tak jak większość kręci mnie BDSM, ale na taki mój własny sposób, czyli gryzienie (najlepiej do krwi) i pewna brutalność podczas seksu.
Co jeszcze... ach, kręci mnie jak facet ma broń, szczególnie w postaci noży, łuków, mieczy, ale spluwa też jest dobra Oczko Do tego lubię sex w ubraniach i w ogóle mam fetysz na punkcie ciuchów, zwłaszcza takich z futer i skór ^^

RE: F jak Fetysz :D - Allantiee - 08-12-2012

(06-12-2012, 11:01 PM)Leśny Ptak napisał(a): Fetysze - temat zdecydowanie dla mnie, hehe ;> Zacznę od dzikich mężczyzn, o długich, czarnych włosach (widzę, że sporo osób ma bzika na punkcie długich piór^^). Oczywiście tatuaże, a szczególnie takie na całą rękę, które kończą się na klatce piersiowej, mrrr. Poza tym futra, skóry i jeszcze raz futra i skóry. Futra w odzieniu i sex na futrach, najlepiej przy palenisku w jakiejś grocie, heh rozmarzłam się *_*
Nie ukrywam, że tak jak większość kręci mnie BDSM, ale na taki mój własny sposób, czyli gryzienie (najlepiej do krwi), brutalność podczas seksu i zaciskanie dłoni na szyi w pozycji na pieska.
Co jeszcze... ach, kręci mnie jak facet ma broń, szczególnie w postaci noży, łuków, mieczy, ale spluwa też jest dobra Oczko Do tego lubię sex w ubraniach i w ogóle mam fetysz na punkcie ciuchów, zwłaszcza takich z futer i skór ^^

Chyba właśnie znalazłam kogoś kto mnie rozumie *U* szczególnie tauaże, broń i futra!! Spadłaś mi z nieba XDD <33
Witaj bratnia duszyczko <3

RE: F jak Fetysz :D - Leśny Ptak - 08-12-2012

Allantiee, tak się składa, że niedawno przywitałyśmy się na forum TCD ^_^ Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze podziela moje zamiłowanie do tych fetyszy, hehe. Już Cię uwielbiam <3 W takim razie zapraszam do siebie na "Tam, gdzie topnieje lód", gdzie pełno futer, tatuaży i broni ;D

RE: F jak Fetysz :D - Himo - 10-12-2012

Po przeczytaniu tematu czuje się taka... niewinna.

Lubię swetry. Wielkie, najlepiej różowe, pudrowe albo beżowe, ze splotem "w warkocz". W zasadzie za długie rękawy już wystarczą...
Ach i zarost! Cudowny, twardy, drapiący i niehigieniczny trzydniowy zarost. To męskiej twarzy nadaje taki cudowny, barbarzyński smaczek. Albo wygląd poczciwego debila. Ale to też urocze.
Do tego miło jak seme jest starszy od swojego uke. Tak z 10 lat.
Kolejne są usta. Mocno zarysowane, wydatne. Takie które krzyczą "całuj!". Idealne do przygryzania. I oczywiście każdy, każdy motyw przygryzania czy lizania...
I czasem, zależnie od kontekstu, nastroju i fazy księżyca "drobne" wady - brak oka, ślepota... Lubię ślepe ukesie. Są takie... nieporadne. Jak szczeniaczki. Chociaż szczeniaczków nie lubię.

Dłonie... z pewnością nie zwrócę uwagi na piękne dłonie - popatrzę i przejdę do porządku dziennego. Za to dłonie brzydkie bądź w jakiś sposób mnie... przerażające (nie umiem znaleźć lepszego słowa) utkwią mi w pamięci na tyle mocno, że skóra na tyłku będzie mi się marszczyć przez miesiąc.

Za to stopy! OOOOCH! Zadbane, najlepiej duuże, męskie stopy. Ale palce musza być krótkie. Nie znoszę długich palców. Sama mam takie i to jest jedyny powód dla którego jeszcze nie kupiłam wymarzonych geta.
Kadr ze stopą Mamiyi z któregoś tomu Balsamisty prześladuje mnie do dziś.

RE: F jak Fetysz :D - Allantiee - 11-12-2012

(10-12-2012, 09:39 PM)Himo napisał(a): duuże, męskie stopy. Ale palce musza być krótkie. Nie znoszę długich palców.
Kadr ze stopą Mamiyi z któregoś tomu Balsamisty prześladuje mnie do dziś.

Doskonale wiem co masz na myśli...T^T jego stopy były przerażające~

RE: F jak Fetysz :D - Beata - 14-12-2012

Stworzyłam piekło... czujcie się jak w domu. Przy Was człowiek naprawdę myśli, że jest normalny Uśmiech Ja zupełnie niewinnie... tylko oczy... znaczy, nie to, że chcę je od razu konsumować, ale OCZY... rany, Norikazu w tym temacie zaspakaja mnie absolutnie Uśmiech

RE: F jak Fetysz :D - Leśny Ptak - 14-12-2012

(14-12-2012, 12:18 AM)Beata napisał(a): Stworzyłam piekło... czujcie się jak w domu. Przy Was człowiek naprawdę myśli, że jest normalny Uśmiech Ja zupełnie niewinnie... tylko oczy... znaczy, nie to, że chcę je od razu konsumować, ale OCZY... rany, Norikazu w tym temacie zaspakaja mnie absolutnie Uśmiech

Raczej NIEBO DLA FETYSZYSTEK ^^ Oj tak, oczy mogą być prawdziwym fetyszem. Zupełnie o tym zapomniałam, a sama mięknę pod wpływem seksownych spojrzeń.

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 14-12-2012

ej a ja odkryłam w sobie coś nowego.

stopy własnie. jak facet chodzi boso i te kuźwa stópki...

No ok, to akurat efekt uboczny tego że Fenris biega boso ale to naprawde jest... słodkie ;x <3

a druga rzecz... to piegi ;x śliczne piegi ale nie na twarzy tylko no na ciele, na ramionach zwłaszcza ;x
To jest tak mega sexowne że ise rozpływam ;__;

RE: F jak Fetysz :D - Himo - 17-12-2012

Fenris biegajacy boso... jej. Strasznie mnie bawił bosy Wilczek.
Zwłaszcza te momenty kiedy się stoi w podmieście a on w czasie rozmowy z kimś z drużyny opuszcza łepetynkę i ogląda podbicia swoich stóp. xD

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 17-12-2012

Ty mi nic nie mów bo ja tu chora z miłości do niego jestem xD
Dla mnie wszystko co on robi (włącznie z wyrywaniem serduszek) jest MOE xD <3

RE: F jak Fetysz :D - Himo - 17-12-2012

Moe to on jest jak przyznaje, że nie potrafi czytać <3

Tak zupełnie odchodząc od Fenrisa, sprzątałam dzisiaj w mojej zbieraninie gazet i gazetek. Kupka cosmopolitana jest chyba najbardziej pocieszną z mojej kolekcji. Nie jest to może mój fetysz, ale powiedzcie mi proszę, co biorą/robią ludzie z redakcji tego pisma? Też to chcę.

http://i46.tinypic.com/2m3jitc.jpg
http://i49.tinypic.com/ou1som.jpg

Proszę, proszę, niech ktoś mi napisze opowiadanie ze szczoteczką do zębów!

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 18-12-2012

(17-12-2012, 08:18 PM)Himo napisał(a): Moe to on jest jak przyznaje, że nie potrafi czytać <3
Nic mi nie mówi bo mje ciało płonie ;x
Marszczy nosek bo mu sie coś nie pdoba (jemu sie non stop coś nie podoba) a ja jestem cała taka:
[Obrazek: potter-gifs-body-ready.gif]
Jestem stracona dla świata ;__;

Matko dawno mi już tak nie odwaliło serio, wiec skończmy temat Pana F. bo ja tu zjade z fotela <3

a ten... musz epoczytać te artykuły bo sam tytuł ze zrywaniem okowów ze srajtaśmy mnie dobił O.o

RE: F jak Fetysz :D - Himo - 19-12-2012

Srajtaśma? To jest NIC kochana.
Nie sądzisz że mężczyzna w skrytości ducha marzy, pragnie by cię owinąć folią spożywczą i głaskać? Jak... schab?

Poza tym, już kiedyś ze znajomą wyobraziłyśmy sobie uke, który wręcza z poważną miną swojemu seme elektryczną szczoteczkę do zębów i rozkazuje "Pieść mnie!".