Forum wydawnictwa Kotori
F jak Fetysz :D - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Fankluby (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Ogólny: Fetyszyści i ich fetysze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: F jak Fetysz :D (/showthread.php?tid=13)

Strony: 1 2 3 4 5 6

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 12-05-2012

Ale przeciez ja nic nei mówie xD
Wyraziłam swoje zdanie aczkolwiek szanuje ze was to kreci no ^^
Sama uwielbiam Maiden Rose ale to chyba jednak nie z powodu mundurów Duży uśmiech

Pozatym... wiecej dla Was xD

RE: F jak Fetysz :D - Azuris - 12-05-2012

Ehh Maiden[Obrazek: ali_027.gif] uwielbiam a wersja kitty jest tttaakka mrau[Obrazek: ali_042.gif]

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 16-08-2012

To nie jest dział przeznaczony do tego typu pytań - bo pytanie to jest zupełnie nie w temacie tego działu.
Na forum jest miejsce na offtopy i prosiłabym by tam to pytanie zostało zadane.
Narazie tylko tak ostrzege ale następnym razem usunę post albo nałożę ostrzeżenie.

RE: F jak Fetysz :D - Saskianna - 04-09-2012

W sumie mam dwa "główne" fetysze - wzrost i długie włosy. Po prostu UWIELBIAM wyyyyyyyyysokich facetów, takich najlepiej 190 i więcej. Co jest o tyle zabawne, że sama jestem wzrostu krasnoluda i przy takim gigancie wyglądam przekomicznie xD No i mam hopla na punkcie długich włosów, a już połączenie wysoki facet + długie włosy = jestem w niebie! A fetysz wzrostu działa na mnie tak silnie, że jestem w stanie zmienić przez niego postrzeganie faceta, np. Alexandra Skarsgarda uważałam za średnio urodziwego, ale kiedy dowiedziałam się, ile ma wzrostu *puuf* i teraz w moich oczach Depp przy nim może się schować ^^"
Te moje fetysze przedkładają się i na prawdziwe życie i na mangę/anime. Jak widzę bohatera z długimi kudłami tudzież wysokiego jak brzoza, to od razu staje się moim fav.

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 05-09-2012

wzrost dla mnie nie ma tak wielkiego znaczenia bo miewałam i facetów od siebie ciut nizszych i wyższych... choć tak średnio to moi mają 176 cm (no kurcze większosć miała dokładnie ten wzrost) więc troche wiecej ode mnie.
aczkolwiek to fakt - jako osoba z kompleksem która zawsze chciała być niska i drobna a nie jestem - przy facetach wyjątkowo wysokich czuje się swietnie!
Bo jestem taka malusia *A* <3

ale włosy...
ahh z włosami to się podpisuje bo mam na tym punkcie absolutnego jobla i to od kiedy tylko pamietam.
A teraz jeszcze mój małżonek zapuścił dla mnie włosy i jest taki sliczny *A*

RE: F jak Fetysz :D - Saskianna - 05-09-2012

(05-09-2012, 02:19 PM)Shao-ron napisał(a): jako osoba z kompleksem która zawsze chciała być niska i drobna a nie jestem - przy facetach wyjątkowo wysokich czuje się swietnie!
Ja nigdy kompleksów na punkcie wzrostu, o dziwo, nie miałam, mimo że mierzę tylko 154. I przy takim gigancie mającym 190 wyglądam po prostu jak krasnoludek, ale jednocześnie czuję się tak... mega bezpiecznie xD

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 05-09-2012

e nie, ja sie troche facetów obawiam i wole jednak no... mieć jak uciekać w razie czego O.o
(za dużo wariaów znalałm ;x)

ale komplest na punkcie wzrostu mam - mimo ze teoretycznie nie powinnam bo mam 170 cm a to normalny i średni raczej wzrost...

tylko ze zawsze chciałam być mała no Język

człowiek nigdy sie nie cieszy z tego co mam.

aha, miałam wspomnieć...
(chyba czas założyć temat dziwactwa O.O)
Zaczynam zbierac My Little Pony- Friendship is magic z Hasbro ;x
Bo są urocze O.o
Narazie mam jedną ale już poluje na drugą która mi sie podoba.

Nie, nie oglądam i nie bedę oglądać bajki.
Chyba O.o

RE: F jak Fetysz :D - Fujyoshi - 17-11-2012

Jeden z moich fetyszy to jak i prawie wszystkich- wzrost *.* a tak poza tym to wprost uwielbiam u facetów ,,jabłko Adama" , moim zdaniem jest niezwykle seksowne Duży uśmiech

RE: F jak Fetysz :D - Allantiee - 19-11-2012

A ja lubię dłonie i żyły na rękach, a no i blizny <3 *U*

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 20-11-2012

ahaha ^^ no dłonie to już u kilku osób zauważyłam ^^
Mnie akurat jakoś mało obchodzą - tzn... no nie zwracam większej uwagi ale blizny...
oj blizny <3
mój OCeczek najukochańszy cały w bliznach jest <3

RE: F jak Fetysz :D - Rinelin - 20-11-2012

(20-11-2012, 09:35 AM)Lau napisał(a): A jeszcze jak są szczupłe, o długich palcach i do tego żylaste... wyobraźnia od razu rusza z kopyta, co te żylaste dłonie mogłyby zrobić.

Jak te? Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_m7nny5jXS01r48foio7_500.jpg]
<3

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 20-11-2012

(20-11-2012, 09:35 AM)Lau napisał(a): Shao, czy Tobie też włącza się ślinotok na widok blizn? W znaczeniu, że byłabyś skłonna wylizać wszystkie zbliznowacone miejsca?
Kochanie, ja bym te miejsca wpierw lizała a potem gryzła by jeszcze te blizny zaróżowić ;x
Myślisz, ze czemu T jest taki poorany? Duży uśmiech
Choć w sumie on był już poorany ale jakoś leczyć mi sie go z tego bardzo nie chce ^^

Musze ogarnąc czy po otsatniej akcji coś na pyszczku mu zostało <3

RE: F jak Fetysz :D - Allantiee - 21-11-2012

Musiałaś z tym zdjęciem Toma wyjechać? Musiałas ?! TT

Spać nie będę mogła przez te dłonie TT

RE: F jak Fetysz :D - Shao-ron - 21-11-2012

dla was to przydałoby sie założyć wątek jako dla Fetyszystek Toma i wszystkiego z nim związanego xD

RE: F jak Fetysz :D - Rinelin - 21-11-2012

(21-11-2012, 03:47 AM)Shao-ron napisał(a): dla was to przydałoby sie założyć wątek jako dla Fetyszystek Toma i wszystkiego z nim związanego xD
Ależ jest taki xD