Forum wydawnictwa Kotori
[Gengoroh Tagame] Otouto no Otto - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Wydawnictwo Kotori (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje wydawnicze (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: [Gengoroh Tagame] Otouto no Otto (/showthread.php?tid=1278)[Gengoroh Tagame] Otouto no Otto - Senpai - 10-09-2019

[Obrazek: My-brothers.jpg]" />Gatunek: dramat, komedia,

Autor: Gengoroh Tagame

Liczba tomów: 4

Alternatywna nazwa: My Brother's Husband

Oryginalny wydawca: Futabasha 

Status: zakończony

Opis: Yaichi wychowuje samotnie swoją córkę Kanę. Miesiąc temu zginął jego brat bliźniak, który mieszkał w Kanadzie wraz ze swoim mężem Mike'iem. Mike postanawia odwiedzić rodzinne strony swojego zmarłego męża i zamieszkuje tymczasowo u Yaichiego. Główny bohater chyba nie do końca jest pogodzony z tym, że jego brat był gejem. Manga opowiada o akceptacji lub jej braku dla homoseksualistów, stawia pytania "jakbym się zachował, gdyby moja córka powiedziała, że ma dziewczynę" itp. A to wszystko bez dram, bez hektolitrów łez, czy patosu. Całość utrzymana jest w dość lekkim, przyjemnym tonie. (Meliona z forum Waneko)

Opinia: Świetna manga, która w realistyczny sposób przedstawia problemy, z którymi borykają się osoby homoseksualne. Historia skłania do myślenia, a do tego czasami potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Szczerze polecam i mam nadzieję, że doczekamy się wydania tej świetnej pozycji.