Forum wydawnictwa Kotori
Wakacyjne seriale - Wersja do druku

+- Forum wydawnictwa Kotori (http://www.kotori.pl/forum)
+-- Dział: Fankluby (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Ogólny: Seriale (http://www.kotori.pl/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Wakacyjne seriale (/showthread.php?tid=1068)Wakacyjne seriale - ewa170762 - 04-07-2018

Zaczęły się wakacje, a co za tym idzie - wszyscy uczniowie i studenci (oczywiscie ci niepracujący) mają mnóstwo wolnego czasu.
Jakie seriale najbardziej polecacie do obejrzenia? Chodzi mi bardziej o takie, które mają max kilka sezonów, a nie ,,Moda na sukces'', która miała z 5000 odcinków...


RE: Wakacyjne seriale - Hiyori - 11-07-2018

Z krótkich, ale naprawdę fajnych seriali (zwłaszcza jeżeli masz Netflixa) proponuję obejrzenie Sense8, Ricka i Morty'ego oraz Agretsuko - to ostatnie jest zwłaszcza przegenialne Duży uśmiech Bardzo podobały mi się też netfixowe seriale Marvela - zwłaszcza obydwa sezony Jessici Jones (Killgrave <3) i Defendersi.


RE: Wakacyjne seriale - minion2 - 18-09-2018

Jeśli chodzi o seriale dostępne na Netfliksie to osobiście mogę polecić Plotkarę (już 3 razy obejrzałam wszystkie sezony Duży uśmiech ), poza tym to Przyjaciele, Horseman, Rick and Morty, Seria niefortunnych zdarzeń, House of Cards .. kurcze dużo tego jest. Musiałabys określić jaka tematyka najbardziej Cie interesuje Uśmiech


RE: Wakacyjne seriale - koralinax9 - 29-11-2018

już po wakacjach, ale jesienne wieczory też sprzyjają serialowym seansom :-) coś konkretnego Cię interesuje? HBO wypuściło niedawno Ślepnąc od świateł, jak na polskie warunki warto obejrzeć - super klimat i muzyka. poza tym Narcos, Mindhunter, Black Mirror. a z takich typowych relaksujących oczywiście Przyjaciele i Kochane Kłopoty.